درباره داده های امن

شرکت مشاوره و مهندسی داده های امن پارسه ریما با مسولیت محدود در سال ۱۳۹۱ تاسیس گردید. در طول این سال ها، اعضای شرکت در پروژه های چالش برانگیز و تخصصی بسیاری شرکت نموده اند و مهارت و تجربه های لازم را در زمینه های مختلف حوزه فناوری اطلاعات کسب نموده اند. این شرکت با بهره گیری از دانش مهندسین خبره و گروه حقوقی مجرب، ماموریت خود را ارائه بهترین راهکارهای فناوری اطلاعات و خدمات مشاوره و برگزاری دوره های آموزشی قرار داده است. و در حال حاضر به عنوان یکی از عاملان فروش محصولات فناوری اطلاعات، بویژه ذخیره سازهای تحت شبکه مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص های ما

ذخیره سازی
پشتیبان گیری و بکاپ
سیستم های IP تلفنی
مجازی سازی

با گروه ما آشنا شوید

اساس کار داده های امن، بکارگیری توان متخصصان هر حوزه از فناوری اطلاعات می باشد و نه استخدام آنها

امیر قربانعلی

امیر قربانعلی

مشاور ارشد ذخیره سازی اطلاعات

مشاور ارشد و مدرس رسمی شرکت کیونپ تایوان که در حدود 20 سال سابقه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات را دارد. ایشان متخصص طراحی، پیاده سازی و رفع اشکال سیستم های ذخیره سازی بوده و با اکثر برندهای این حوزه بویژه کیونپ آشنایی کامل دارد. داده های امن افتخار همکاری با ایشان بعنوان مشاور ارشد را دارد.

ایمان قربانعلی

ایمان قربانعلی

مشاور ارشد شبکه و سیستم های IP Telephony

متخصص سیستمهای تلفنی مبتنی بر آی پی با 16 سال سابقه در حوزه فناوری و اطلاعات.
ایشان متخصص در پیاده سازی سیستمهای تلفنی ، وایرلس ، مجازی سازی(Vmware ESXi) ، مانیتورینگ (Zabbix)، فایروال و شبکهای بزرگ و کوچک می باشند.

آرش علیزاده نیری

آرش علیزاده نیری

وکیل و مشاور حقوقی شرکت

وکیل و مشاور حقوقی شرکت ، فارغ التحصیل رشته حقوق و حقوق تجارت الکترونیک در مقطع ارشد که علاوه بر تحصیلات حقوقی حدود بیست سال در حوزه علوم رایانه ای فعالیت نموده و فی الحال نیز به عنوان عضوی از تیم و مسول واحد حقوقی شرکت مشغول فعالیت است تا بتواند در امور شرکت نهایت اطمینان مشتریان از صحت عملکرد شرکت را تضمین نماید.