QSW-M5216-1T

QSW-M5216-1T

دستگاه QSW-M5216-1T یک سوییچ فوق پرسرعت با 16 پورت 25GbE و یک پورت 10GbE NBASE-T و قابلیت مدیریتی می باشد. این سوییچ لایه 2 با استفاده از رابط کاربری پیشرفته اما ساده و کاربردی امکان مدیریت آسان و پایه را به کاربران می دهد تا بدون نیاز به سطح بالایی از اطلاعات فنی بتواند براحتی آن را در پروژه های مختلف بکار گیرند.

سوییچ QSW-M5216-1T توانایی پشتیبانی از ارتباطات فوق پر سرعت 25GbE را از طریق فیبر نوری با ظرفیت پردازشی 820Gbps را جهت استفاده بعنوان یک سوییچ پرسرعت اصلی و اتصال سایر سوییچ های دارای آپلینک 25GbE به یکدیگر یا اتصال سرورها از طریق کارت های پر سرعت 25GbE را به کاربران می دهد. همچنین این سوییچ امکان پشتیبانی از پروتکل های لایه دو شبکه مانند LACP, VLAN, ACL و LLDP را داشته و می توانند با استقاده از کابل های مخصوص امکان اتصال کارت های 100GbE را نیر فراهم سازد.

اطلاعات بیشتر

 • 16 پورت 25 گیگ

  تعداد 16 پورت 25GbE SFP28 فیبر و ظرفیت سوییچینگ 820Gbps جهت ایجاد شبکه uplink در مراکز داده

 • پورت شبکه کابل مسی

  یک پورت 10GbE NBASE-T برای اتصال سرور یا سوییچ های هایبرید

 • کنسول مدیریتی وب

  مجهز به کنسول وب مدیریتی کیونپ Qnap Switching System (QSS) جهت مدیریت ساده پورت ها

 • امکانات لایه 2

  امکانات مدیریتی لایه 2 مانند LACP, VLAN, ACL and LLDP جهت مدیریت بهتر پهنای باند و امنیت شبکه

کسب و کارهای موفق توانایی بسیار بالایی در بکارگیری فناوری اطلاعات دارند اما بکارگیری موفق و کامل این فناوری پیچیدگی های بسیار و نیاز به صرف وقت و هزینه دارد. یکی از مزایای بکارگیری فناوری اطلاعات، اشتراک گذاری و طبقه بندی فایل ها می باشد که وجود سیستم عامل ها و فرمت های مختلف فایل ها گاهی این مزیت را پیچیده می سازد. کیونپ با پشتیبانی از تمامی فرمت ها و سرویس های اشتراک گذاری مانند SMB/CIFS, AFP و NFS می تواند ارتباط بین سیستم عامل های مختلف نظیر Windows, MacOS و Linux را براحتی برقرار کرده و بستر اشتراک گذاری بسیار کاربردی و امنی را برای شما ایجاد کند. همچنین براحتی می توانید با استفاده از نرم افزارهای قابل نصب بر روی تلفن های هوشمند از این سرویس بر روی تلفن هوشمند خود نیز بهره مند شوید.

نسل جدید نرم افزار پشتیبان گیری شرکت کیونپ که به فناوری های مانند QuDedup و TCP BBR تحول جدیدی در سرویس های پشتیبان گیری داخلی و ابری ایجاد کرده است. این نرم افزار حرفه ای بصورت کاملا رایگان بر روی 

دستگاه های ذخیره ساز کیونپ در اختیار شما می باشد و با استفاده از آن براحتی می توانید از اطلاعات موجود بر روی کامپیوترها، سرورها و یا ذخیره ساز خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچین این نرم افزار با پشتیبانی از سرویس همسان سازی دو دستگاه کیونپ به شما امکان ساخت Disaster Site را بصورت رایگان می دهد.

کیونپ با ارائه طیف گسترده از نرم افزارهای مدیریت پشتیبان گیری و همچنین استفاده از بروزترین فناوری های ذخیره سازی و ارتباطات به یکی از مناسب ترین دستگاه های دنیا جهت پیاده سازی سرویس های پشتیبان گیری و بازگرداندن اطلاعات تبدیل شده است. دستگاه های کیونپ با استفاده از این نرم افزار قابلیت پیاده سازی تمامی سناریوهای پشتیبان گیری را از قبیل Backup and recovery, Desaster Bakup, Snapshot, VM backup و بسیاری دیگر از این مدل روش ها را براحتی در اختیار کاربران قرار می دهد.

با شناسایی، دانلود و نصب هر یک از این نرم افزارها براحتی می توانید اطلاعات ذخیره شده بر روی دستگاه های موجود در شبکه اعم از کامپیوترها، سرورها، ماشین های مجازی، روترها و سوییچ را پشتیبانی کنید. همچنین با استفاده از فناوری ها مختلف امکان ذخیره اطلاعات پشتیبان بر روی دستگاه ها دیگر کیونپ یا شبکه های ابری فراهم شده تا در صورت بروز مشکلات احتمالی مانند آتش سوزی اطلاعات شما در امان باشند.

همچنین کیونپ با پشتیبانی از اغلب نرم افزارهای مطرح دنیا مانند Backup Exec, Commvault و Veeam می تواند فضای ذخیره سازی امن و مقرون بصرفه ای را در اختیار شما قرار دهد.

عکس، تصویر و صدا از ابتدا در زندگی هر شخص نقش مهمی را ایفا می کردند. این سه محتوی که می توانند حس های سمعی و بصری انسان را به چالش بکشند بهترین راهکار جهت جلب مخاطب در محیطهای مختلف می باشند که می توانند به عنوان ابزارهای متفاوت جهت ایجاد حس هایی مانند هیجان، آرامش، ترس و بسیاری دیگر جهت مصارف تبلیغاتی یا سرگرمی استفاده شوند.

دستگاه های کیونپ با استفاده از تمامی امکانات و فناوری های جدید امکان استفاده از این گونه محتوی ها را در قالب های متفاوت می دهند تا استفاده از یک شبکه اطلاعاتی براحتی بتوانید در هر مکان موسیقی یا فیلم دلخواه خود را برای مخاطبان نمایش دهید.

موسیقی

 کیونپ با استفاده از سخت افزار مناسب امکان پخش موسیقی و فایل های صوتی را با کیفیت های متفاوت و سیستم های پخش مانند DTS با تعداد کانال های متغیر می دهد.

این دستگاه با استفاده از نرم افزارهایی از قبیل Cinema28، Music Station، Media Streaming و بسیاری نرم افزارهای دیگر می تواند فایل های صوتی را بصورت زنده یا آرشیو شده و با اعمال دسترسی های مختلف در اختیار گذاشته یا پخش نماید.

نمایش فیلم

دستگاه های کیونپ بصورت تخصصی جهت پردازش و نمایش فایل های تصویری طراحی شده اند. استفاده از درگاه های HDMI و Thunderbolt و همچنین پردازش گر های گرافیکی پرقدرت بر روی این دستگاه های امکان پخش فایل های ویدیویی با کیفیت 4k و 5k را محیا می سازند. این کیفیت از پخش تصاویر بهمراه صدای با کیفیت می تواند تمامی نیازهای یک سینمای پیشرفته را تامین کرده و همچنین از طریق شبکه برای تمامی نمایشگرهای متصل قابل دسترس باشد.

Most Recent Entries