محصولات-کیونپ

شرکت کیونپ بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات ذخیره سازی تحت شبکه و نظارت تصویری در سال 2004 در کشور تایوان شروع بکار کرد. محصولات اصلی کیونپ شامل شاخه های اصلی سخت افزار، سیستم عامل و نرم افزار می باشد که بصورت تخصصی توسط گروه های حرفه ای برنامه ریزی و تولید می گردند.

سخت افزارهای کیونپ با توجه به همکاری نزدیک این شرکت با بزرگترین سازندگان قطعات کامپیوتری در دنیا مانند شرکت های Intel, AMD, Realtek, Samsung, WD, Seagate و بسیاری دیگر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در سری سخت افزارهای با کیفیت A در دنیا طبقه بندی می شوند. از این رو کیونپ با اطمینان خاطر از کیفیت محصولات خود آنها را از 2 تا 5 سال گارانتی می کند.

سیستم عامل های کیونپ نیز مانند سخت افزارها از پشتیبانی بزرگترین سیستم عامل های دنیا مانند Debian و FreeBSD برخوردار بوده و همکاری تنگاتنگ این شرکت ها با هم سیستم عامل های QTS و QES کیونپ را به یکی از برترین سیستم عامل های ذخیره سازی دنیا با کاربری بسیار و آسان تبدیل کرده است.

تیم نرم افزاری کیونپ با همکاری بزرگترین تولیدکنندگان نرم افزار دنیا دسترسی شما به بسیاری از نرم افزارهای حرفه ای ذخیره سازی و مالتی مدیا امکان پذیر کرده و می تواند سرویس های مختلفی را جهت استفاده در شرکت های بزرگ و کوچک و یا حتی خانه ها ارائه دهد.

نمایندگی فروش کیونپ

  • Dual-controller NAS

  • All-Flash NAS

  • High Capacity NAS

  • Multimedia NAS

    محتوای لیست اینجا میرود

Hybrid Storage

ذخیره ساز تحت شبکه (NAS) قدرتمند + ذخیره ساز (SAN)  مطمئن

کیونپ یک ذخیره ساز ترکیبی Hybrid Storage بسیار حرفه ای می باشد که می تواند هر دو قابلیت NAS (ذخیره سازی بر اساس فایل) و SAN (ذخیره سازی بر اساس بلاک) را بصورت همزمان در اختیار شما قرار دهد. با این ویژگی براحتی می توانید از سرعت بالای فضای ذخیره سازی بر پایه بلاک و امکانات بسیار و قابلیت دسترس پذیری بالای فضای ذخیره سازی بر پایه فایل بهره مند شود.

پردازش قدرتمند

با استفاده از پردازنده های پرقدرت Intel Xeon و AMD Ryzen ذخیره سازی فراتر از انتظار در اختیار شماست تا بتوانید با استفاده از امکانات بیشمار سیستم عامل های کیونپ تمامی نیازهای شبکه ای و ذخیره سازی خود را مرتفع کنید.

ذخیره سازی نامحدود

پشتیبانی از دیسک های سخت SATA, SAS  و SSD در هر دو اندازه 2.5 و 3.5 اینچ بصورت همزمان و همچنین قابلیت های پیشرفته ای مانند اضافه کردن Enclosure و یکپارچه سازی ذخیره سازها به شما این امکان را می دهد تا محدودیت ها را پشت سر گذاشته و ذخیره ساز خود را بر اساس نیاز و بودجه خود بدون نگرانی از طرح های گسترس فضای ذخیره سازی در آینده انتخاب کرده و براحتی مدیریت کنید.

با سرعت بدون توقف

استفاده از فناوری های پیشرفته ای مانند Cache Acceleration و Qtier بهره وری دستگاه شما را به حداکثر می رساند. این فناوری ها به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر بهره گیری از فضای زیاد و مقرون بصرفه دیسک های SATA و SAS از سرعت دیسک های SSD نیز بهره مند شده و ذخیره سازی با سرعت و فضای بالا در اختیار داشته باشید. همچنین پشتیبانی از فناوری های 10GbE و 40GbE انتقال اطلاعات را از ذخیره ساز به شبکه را با حفظ سرعت آن ممکن می سازد.

امنیت و ایمنی

ذخیره ساز اطلاعات در واقع صندوقی برای نگهداری اطلاعات مهم و حیاتی کسب و کار و شخصی شماست و می بایست همیشه از خطرات احتمالی در امان باشد. کیونپ با پشتیبانی تمامی RAID ها و فناوری هایی مانند Spare Disk و Snapshot  که از بروزترین فناوری های ایمنی اطلاعات می باشند و همچنین قابلیت های امنیتی نظیر Firewall, IDS و آنتی ویروس، فضای ذخیره سازی مناسبی را جهت نگهداری اطلاعات و داده ها فراهم می سازد.

Most Recent Entries